Loading... Please wait...

Popüler üreticiler

Haber Listemiz


Kargo ve İade

Ürünleriniz sizlere özel tasarımlar olduğundan dolayı iade kabul edilmemektedir. Firmamız beğeni üzerine çalışması nedeni ile talep etmiş olduğunuz ürünlerin tekrardan numunesi yapılmasının arkasından onaylanması için mail atılarak tarafınızdan onay alınmaktadır. Ürün üzerindeki etiketleme dahil olmak üzere tarafınızca onaylanmış bir ürün kargolama ve standartın dışında elinize ulaşması durumunuzda firmamız ile iletişim kurarak durumu açıklamanız istenir. Tarafınız madur olmaması açısından uğrayacağınız zarar veya mağduriyet giderilmesi için gerekli çalışmalarımız başlatılır.

Sadece memnun müşteri topluluğumu için çalışmaktayız.

 

  Kargo ücretleri
      Genel olarak alışverişlerinizde kargo ücreti ortalama 20 TL tutmaktadır. 100TL üzeri kargolarda ambar veya müşteri talebine göre kargolama yapılmaktadır. Karşı ödemeli isteklerinizde kargo ücretine ek hizmet bedeli eklenir. Her ne olursa olsun kapıda ödeme hizmet bedeli kullanıcıdan tahsil edilir. İnternet sipariş ekranında veya telefonla size bilgilendirilmedikten sonra ek masraflar çıkarılamaz. Detaylı bilgi için web sitemiz iletişim bölümünden bize ulaşabilir ve net bilgi alabilirsiniz.

* DİKKAT: Karşı(Kapıda) ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği TC. Kimlik Numarası, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini lokmanhekimpazar.com sitesi sahipleri peşinen ödemeyi resmen beyan eder. 

 
Bumerang - Yazarkafe
DMCA.com Protection Status